ПРО ESSILOR

НАШ ДОСВІД НА СЛУЖБІ ГАРНОГО ЗОРУ

Під час розробки Essilor Group використовує свої знання для покращення зору, виробництва, розповсюдження якісної продукції та послуг за допомогою інновацій.

Сьогодні Essilor пропонує різні варіанти для корекції зору та покращення здоров'я очей 7,4 мільярдів людей у світі.

З ЧОГО МИ ПОЧИНАЛИ

Essilor розпочав свою роботу в 1849 році, початково компанія представляла собою мережу невеликих оптичних салонів у Парижі. Історія нашої компанії - Essilor побудована на постійному вдосконаленні, що залишається частиною нашої корпоративної культури донині: інновації, партнерство, відкритість до міжнародної співпраці, підприємницький дух та людські цінності.

НАША МІСІЯ: ПОЛІПШИТИ ЖИТТЯ ШЛЯХОМ ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ

Гарний зір має вирішальне значення для нас, щоб ми могли навчатися, працювати, взаємодіяти зі світом та оточуючими нас людьми. Саме тому команда Essilor взяла за мету поліпшити життя людей - шляхом покращення зору.

Третина населення світу живе з поганим зором без корекції, що має відповідні наслідки. Зіткнувшись із глобальною проблемою некоригованого зору, Essilor співпрацює з партнерами для запуску некомерційних проектів, щоб у майбутньому кожен міг добре бачити та отримувати насолоду від життя.

КЕРУЮЧИСЬ ІННОВАЦІЯМИ

Інновації - це основа розвитку Essilor, що забезпечує наше зростання. Інновації основне кредо команди Essilor Group - це є нашою місією та палким бажанням поліпшити зір людям в усьому світі. Партнерські відносини з державними і приватними організаціями дозволяють поділитися нашими інноваційними технологіями та продукцією з більшою кількістю людей, а також надихає нас на подальший розвиток.

ESSILOR ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Що таке Essilor - це в першу чергу її люди. На даний час в компанії Essilor працює 67 тис. працівників у 70 країнах світу. Кожен з них втілює дух Essilor; невпинно працюючи над поліпшенням життя шляхом покращення зору.
 

ЗНАЙДІТЬ СВОГО СПЕЦІАЛІСТА В ОПТИЧНІЙ СФЕРІ

Зверніться до найближчої оптики або офтальмолога