Проблеми зору, стан і захворювання очей

РОЗУМІННЯ ПРОБЛЕМ ЗОРУ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ ОЧЕЙ

Понад 60% населення світу або понад 4,5 мільярди людей потребують корекції зору або процедур для лікування очей. Будучи провідним світовим лідером в області технологій зору та лінз, ми зосереджуємося на знаходженні рішень для всіх ваших потреб зору, надаючи вам інформацію про різні проблем зору, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення для збереження здоров'я ваших очей.

На очі можуть впливати генетичні, екологічні та вікові проблеми. Симптоми можуть варіюватися від дискомфорту до більш серйозних проблем зору, які можуть зашкодити вашому зору. Зазвичай їх можна розділити на наступні:

  • Стан очей: Це стосується проблем зі здоров'ям, які впливають на зір та здатність функціонувати належним чином через його порушення зору. Дізнайтеся більше про короткозорість, пресбіопію та інші захворювання очей, які можуть виникнути у вас або ваших близьких.

  • Захворювання очей: Захворювання очей - це проблема, яка виникає внаслідок дії внутрішніх чи зовнішніх факторів на очі. Про глаукому, кон'юнктивіти або "червоне око", - читайте більше про хвороби очей, на які можна захворіти.

  • Зорові скарги: це загальні скарги, які можуть виникати або через стан очей, або захворювання очей. Дізнайтеся більше про розмитість зору, напруження очей та інші симптоми, які можуть бути ознаками серйознішої проблеми.

ПРОБЛЕМИ ЗОРУ

    СТАН ОЧЕЙ