Головний біль або мігрень: сигнали проблем зору

Головний біль, у шиї та плечах

Напруження м'язів може бути досить серйозною проблемою саме по собі, але відчуття цієї напруженості в шиї, плечах або верхній частині спини, може бути пов'язане з проблемами зору. Напруження в м'язах призводить до додаткового навантаження на очі, потік крові до очей стає обмеженим. Це призводить до частого головного болю або мігрені, а також до пульсуючого болю у скронях, нудоти та погіршення зору.

ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЗОРОМ ТА БОЛЕМ

Якщо Ви постійно страждаєте від головних болів або мігрені (важкий тип головного болю, який включає такі симптоми, як яскраві спалахи в очах, кольорові мерехтіння або тимчасова сліпота), може існувати зв'язок між болем, який Ви відчуваєте у голові та зором. Інколи захворювання очей (які розвиваються з проблем зору) спричиняють підвищений внутрішньоочний тиск, при цьому цей стан призводить до різких головних болів, хоча причини болю відрізнятиються за типом та інтенсивністю.

При зоровій мігрені може виникати короткочасна втрата зору лише в одному оці. Ці мігрені можуть бути надзвичайно болючими і часто супроводжуються пульсуючим відчуттям в голові. Симптоми включають нудоту, блювання і чутливість до світла під час очної мігрені. Цей біль може збільшуватися при пересуванні, тому краще лягти, поки мігрень не зупиниться.

Все, що викликає напруження очей, може викликати біль у тілі. Інші захворювання очей, такі як астигматизм (порушення зору), гіперметропія (далекозорість) та пресбіопія (вікові зміни), призводить до втоми очей, оскільки вони напружуються, щоб роздивитися об'єкти. Ще однією умовою, яка викликає біль, є глаукома, це захворювання виникає внаслідок підвищення внутрішньоочного тиску, що призводить до втрати зору.

Болі в шиї та плечах можуть бути пов'язані з проблемами Вашого зору, якщо Ви працюєте за комп'ютером протягом тривалого часу. Це ще називають комп'ютерним синдромом або цифровим напруженням очей, люди, які недотримуються правильної постави, коли сидять перед екраном, можуть відчувати біль у спині, плечах та шиї. Вони також можуть зіткнутися з проблемами зору через положення та відблиски від моніторів.
 

  • Headache, Neck And Shoulder Pain

ЯК ЗАПОБІГТИ БОЛЮ

На щастя, є кілька речей, які Ви можете зробити, щоб запобігти болю в шиї, плечах та спині, які можуть призвести до проблем зору. Визначення причин головного болю може допомогти, так само як і правильна постава за роботою.

Якщо, наприклад, Ви витрачаєте багато часу, сидячи за комп'ютером, оцініть, як Ви працюєте та як Ви сидите. Задайте ці питання, щоб оцінити себе:

  • Ви сидите, згорбившись над клавіатурою?
  • Ви сидите надто близько до екрану?
  • Чи розміщений Ваш монітор на правильній висоті?
  • Чи знаходиться Ваша клавіатура в такому положенні, в якому Вам легко до неї дотягнутися?
  • Reducing vision-related pain

Існують також прості речі, які Ви можете зробити, щоб зменшити болі в тілі, пов'язані із зором.

  • В ідеалі, Ваш монітор повинен знаходитися на рівні очей або трохи нижче, при цьому екран повинен бути не ближче ніж 50 сантиметрів (на відстані витянутої руки) до очей.
  • Якщо Ви працюєте за великим монітором, Вам потрібно налаштувати своє положення так, щоб Ви сиділи на більшій відстані.
  • Якщо Ви носите біфокальні окуляри, Ви повинні опустити монітор, так щоб Вам не доводилося піднімати голову вгору, щоб бачити його належним чином. Ви також можете спробувати мультифокальні (прогресивні лінзи), такі як Varilux, для досягнення того ж ефекту.
  • Переконайтеся, що Ви не напружуєтеся, коли хочете дотягнутися до клавіатури та набираєте текст; ці дії можуть призвести до болю в спині та шиї, що в свою чергу викликає головні болі або мігрені.

Важливо, що в багатьох випадках головні болі можна лікувати за допомогою окулярів, щоб виправити зір, після чого біль зменшується. Під час мігрені, лежачи в тихій та темній кімнаті, Ви зможете полегшити симптоми. Проте, якщо ці симптоми зберігаються, Вам слід пройти обстеження очей, щоб виявити проблеми із зором, які потребують лікування.

Якщо Ви давно перевіряли зір, важливо, звернутися до офтальмолога, щоб визначити, чи є проблеми із зором, які потребують окулярів.

ВИ СТРАЖДАЄТЕ ВІД ЧАСТИХ ГОЛОВНИХ БОЛІВ?

Відвідайте найближчого спеціаліста та перевірте, чи стосується це вашого зору

ВІДПОВІДНІ СТАТТІ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА СИМПТОМ:
НАПРУЖЕННЯ ОЧЕЙ

Напруження очей є одним з найбільш поширених симптомів зору, який може впливати на будь-кого. Дізнайтеся, як можна захистити свої очі від нього.

Прочитайте більше

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ПІДЧАС ДІАГНОСТИКА?

Що саме перевіряється? Які запитання Ви повинні задати і якою інформацією Ви повинні поділитися з Вашим спеціалістом?

Прочитайте більше

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ЛІНЗ

Ваші лінзи є важливою частиною окулярів, переконайтеся, що Ви обираєте найкращі, що відповідають Вашим потребам.

Прочитайте більше

РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ВАС