Поради по підбору окулярів: оберіть правильну оправу та лінзи

Ще в 15 столітті, окуляри розглядалися як символ наукового досягнення, прикрашаючи обличчя інтелігенції та інших важливих людей на картинах і портретах. І все ж досить цікаво, що людству знадобилось ще півтора століття, щоб придумати дійсно ефективні лінзи!

Сьогоднішні окуляри представлені в різних формах, стилях і матеріалах, вони і функціональні, і модні. Окуляри є важливим аксесуаром, що допомагає людям краще бачити, а також демонструвати унікальну сторону самих себе. Тому важливим є вибір правильних лінз та оправ для ваших індивідуальних потреб та способу життя. Це більше, ніж модна тенденція: окуляри - це ваше "вікно у світ".

З ЧОГО ВИГОТОВЛЕНІ ОКУЛЯРИ?

Ваші окуляри складаються з двох основних компонентів: лінз і оправи. Ваша оправа є найбільш видимим елементом ваших окулярів, а також впливає на те, наскільки комфортно ви відчуваєте окуляри на собі. Це важливо, тому що ви можете носити окуляри цілий день.

Лінзи для окулярів захищають ваші очі, а також забезпечують чітке бачення, долаючи будь-які проблеми.
 

  • Choosing eyeglasses frames and lenses

Тим не менш, у той час як лінзи та оправи виконують різні функції, вони працюють в тандемі, щоб забезпечити бачення і комфорт, необхідні для вас кожен день. Важливо вибрати правильні лінзи та оправи, які працюватимуть на вас.

Ваша оправа є основою для ваших лінз і незалежно від того, яку ви виберете, вона повинна належним чином личити вашому обличчю, ви повинні відчувати себе комфортно і бути здатними проводити своє повсякденне життя носячи її. Якщо ваша оправа ковзає по носу під час ходьби, або вона врізається у ваші скроні, то це означає, що ви вибрали оправу не належним чином. Оправа повинна бути підібрана таким чином, щоб вона могла виконувати найважливішу функцію, яка, звичайно, є підтримкою лінз.

Ваші лінзи повинні забезпечувати вам чіткий і природний вигляд речей навколо. Якщо ви часто читаєте чи використовуєте комп'ютер, наприклад, ваші лінзи повинні бути розроблені для того, щоб допомогти зменшити втому і напруження ваших очей. Якщо у вас виникли проблеми з керуванням транспортним засобом вночі через вогні, то є лінзи, які можуть допомогти зменшити відблиски. Якщо ви часто перебуваєте на відкритому повітрі, лінзи слід вибирати для захисту ваших очей, такі, що блокують шкідливі промені ультрафіолетового світла.

  • How to choose eyeglasses

ВИБІР ВАШИХ ОКУЛЯРІВ: ВАРТІСТЬ ОПРАВИ Й ЛІНЗ

Вартість окулярів залежить від їх конструкції, незалежно від того, чи вони оформлені в дизайнерську оправу або виготовлені з дорогих металів або сплавів, і чи є вони спеціально виготовленими з матеріалів для тривалого використання або функціонування. Дешевші оправи можуть тріснути або зламатися швидше, ніж гнучкі. Як і лінзи, оправи можна зробити міцнішими, але за вищою ціною. Лінзи з додатковим покриттям змінюють колір на світлі, стійкі до подряпин, і можуть мати будь-які інші додаткові функції, тоді, звичайно, вони коштуватимуть дорожче.

Додаткові витрати переважують проблеми, які можуть виникати з дешевшими оправами та / або лінзами. Заміна лінз, окулярів або обох елементів через те, що вони пошкоджені або зламані, буде коштувати вам більше в довгостроковій перспективі. Дешеві лінзи не допоможуть вашому зору, а дешевші оправи, хоча їх ціна може бути привабливою, не можуть служити вам довше ніж лінзи, які мають кращу якість. Звичайно, високоякісні дизайнерські оправи можуть бути як найвищої якості, так і ні, тому варто перевірити і порівняти їхню якість і вартість.

ЯК ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР?

Кожна людина має різні потреби, коли справа доходить до окулярів, і є багато модних і функціональних варіантів, які вам необхідно розглянути. Вибір окулярів залежить від того, які у вас потреби зору. Вони також будуть залежати від таких факторів, як те, що ви робите щодня, і як ви прагнете виглядати під час носіння окулярів. Окуляри виготовляються для багатьох унікальних потреб, а також для вирішення різних проблем зору.

Двома основними елементами окулярів є оправа і лінзи. Іноді, щоб зробити кращий вибір, потрібно розглянути кожний елемент окремо і вирішити, що вам найбільше подобається.

 

ЗНАЙДІТЬ ВАШІ ІДЕАЛЬНІ ОКУЛЯРИ

 

ПОТРІБНА ДОПОМОГА ПРИ ВИБОРІ ОКУЛЯРІВ?

Відвідайте найближчу оптику для отримання рекомендацій уже сьогодні