ВИБІР ПРАВИЛЬНИХ ЛІНЗ ДЛЯ ВАШИХ ОКУЛЯРІВ

Більшість людей витрачають багато часу на вибір оправ для своїх окулярів через великий вибір. Тим не менш, дуже мало хто розуміє, що існує також широкий спектр лінз, доступних для вибору. Лінзи, які пропонують захист для очей, забезпечують якісний та чіткий зір.

При виборі оправи дуже важливо поєднати комфорт і зовнішній вигляд, але вибір лінз, які підходять для вашого зору, потреб та способу життя, також вимагає не меншої уваги.

ЯКІ ЛІНЗИ ВИ ПОВИННІ ВИБРАТИ?

Ваші очі та окуляри повинні працювати разом, щоб забезпечити чіткий та комфортний зір на кожен день. Ось чому важливо вибрати лінзи, які найкраще підходять для вас. Оптичні лінзи спрямовані на виправлення, захист і поліпшення зору. Ось деякі варіанти лінз доступних для вас:
 

 • Lenses to correct your vision

ЛІНЗИ, ЯКІ КОРЕГУЮТЬ ВАШ ЗІР:

 • Лінзи лише для корекції зору - це найпоширеніші лінзи, які використовуються для корекції вашого зору. Ці лінзи створені відповідно до вашого рецепту і відповідають стану ваших очей, такому як міопія, гіперметропія або астигматизм.
 • І біфокальні, і прогресивні лінзизроблені для корекції зору людей (як правило, старших 40 років), які страждають пресбіопією. Відмінність полягає в тому, що біфокальні лінзи допомагають вам лише бачити належним чином на далекі й близькі відстані, а прогресивні лінзи (наприклад, Varilux) корегують ваш зір на всіх відстанях.
 • Комп'ютерні окуляри такі, як Eyezen, не тільки захищають ваші очі перед цифровими екранами, але й допомагають при фокусуванні вашого зору з одного екрану на інший, наприклад, з комп'ютера на телефон.
 • Lenses to protect your vision


ЛІНЗИ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ ВАШІ ОЧІ:

Щоб захистити очі, на лінзи наносяться спеціальні покриття. Усі наведені нижче варіанти можуть бути використані разом, щоб забезпечити найкраще бачення через окуляри, залежно від ваших потреб та способу життя:

 • Фотохромні лінзи є світлочутливими лінзами, які пристосовуються до різного ступеня яскравості та ультрафіолетових променів.
 • Антиблікові лінзи захищають очі від яскравого світла і чудово підходять для людей, які регулярно їздять за кермом або для тих, хто проводить багато часу на відкритому повітрі.
 • Лінзи, які захищають від синього світла, фільтрують шкідливе світло, що надходить від сонця, телевізорів, екранів комп'ютерів і мобільних телефонів.
 • Лінзи, які захищають від УФ, здатні блокувати ультрафіолетові промені.
   

ПОСИЛЕННЯ ВАШОГО ЗОРУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛІНЗ:

У лінз, які зазначені нижче, є інші захисні покриття, які надають вам чіткий і гострий зір, захищаючи ваші окуляри в будь-який час і роблячи їх зручними, що відповідає вашому смаку, комфорту та рівню активності.
 

 • Lenses to enhance your vision
 • Лінзи із захистом від подряпин допомагають захистити лінзи від подряпин завдяки міцному покриттю. Цей захист допомагає збільшити термін експлуатації окулярів та забезпечує чіткіше бачення.
 • Лінзи, стійкі до забруднень, містять спеціальний шар або покриття, що перешкоджає утворенню плям і відбитків пальців на лінзах.
 • Лінзи, стійкі до налипання пилу, використовують покриття, до якого бруд і пил не прилипають, залишаючи лінзи чистими тривалий час.
 • Водовідштовхувальні лінзи гарантують, що вода стікає прямо з лінз, щоб дощ або конденсат не перешкоджали вашому зору.
 • Лінзи з високим індексом - це тонкі та легкі лінзи, які здатні змінювати напрямок, у якому світло попадає в око. Зазвичай їх пропонують для рецептів з більшими діоптріями.
 • Лінзи з протизапотіваючим покриттям дозволяють комфортно себе почувати в повсякденному житті, не зважаючи на погодні умови і не турбуючись про те, що ваші лінзи затуманяться.


Незалежно від ваших потреб, варто витратити час, щоб розглянути всі доступні варіанти. Важливо знати, що вам не потрібно вибирати той або інший варіант лінз, всі ці параметри можна поєднати, щоб надати вам найкращий зір, що відповідає вашим потребам.

Якщо ви все ще невпевнені, ви можете проконсультуватися в оптиці, де вам порекомендують варіанти, які відповідають вашому стилю життя, віку та іншим вимогам.

ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНІ ЛІНЗИ?

Ось декілька корисних порад для того, щоб вибрати правильні лінзи для окулярів. Вони зроблять ваше рішення простішим або принаймні дозволять переконатися, що ви зробите правильний вибір.

Кожен має різні потреби, коли справа доходить до окулярів. Будь то мода або функціональні потреби, вибір дуже великий. Тому, перш ніж вибирати окуляри, необхідно враховувати декілька факторів для прийняття рішення. Ось кілька запитань, які ви повинні задати собі, перш ніж вирішити:

У вас є проблеми з тим, щоб побачити предмети на близькій або далекій відстані?

Короткозорість (міопія) або далекозорість (гіперметропія) є звичайними захворюваннями очей, які можна легко виправити за допомогою лінз, що відпускаються за рецептом. Якщо вам здається, що ви не бачите предметів, які знаходяться поруч та далеко, вам, ймовірно, потрібні прогресивні лінзи.

У вас виникають проблеми з читанням?​​​​​​​

Після 40 років розвивається пресбіопія (вікові зміни) і вам можуть знадобитися прогресивні лінзи.

Чи багато ви користуєтеся комп'ютером або чи часто ви дивитеся телевізор?​​​​​​​

Комп'ютерні окуляри можуть запобігти напруженню очей та негативному впливу синього світла. Ці лінзи ідеальні, якщо ви проводите багато часу перед цифровими екранами.

Ви людина, яка багато часу проводить на вулиці?​​​​​​​

Лінзи, які ви використовуєте, можуть бути корисними для захисту ваших очей від впливу шкідливого ультрафіолетового світла. Крім того, фотохромні лінзи забезпечують комфортне бачення як в приміщенні, так і на відкритій місцевості.

Ви приділяєте багато часу спорту?​​​​​​​

Лінзи, стійкі до подряпин, до забруднень та налипання пилу, з протизапотіваючим покриттям та водовідштовхувальними властивостями лінзи у ваших окулярах можуть допомогти насолоджуватися активним способом життя.

Ви їдете за кермом вночі?​​​​​​​

Антиблікові лінзи можуть запобігти дорожнім аваріям, забезпечуючи кришталево прозоре зображення під час вашої поїздки.

Є ще багато питань, які ви повинні задати собі, коли справа доходить до вибору лінз, які підходять вам найкраще. Переконайтеся, що вас є достатньо часу на обговорення цих варіантів із вашим спеціалістом.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ЛІНЗ?

Відвідайте найближчу оптику та отримайте поради та рекомендації

ВІДПОВІДНІ СТАТТІ

ПОРАДИ ДЛЯ ПОКУПКИ ІДЕАЛЬНИХ ОКУЛЯРІВ

Знайдіть ідеальні окуляри, вибравши потрібну оправу та лінзи, які відповідають усім Вашим потребам та стилю Вашого життя.

Дізнайтеся більше

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ПІДЧАС ДІАГНОСТИКА?

Що саме перевіряється? Які запитання Ви повинні задати і якою інформацією Ви повинні поділитися з Вашим спеціалістом?

Прочитайте більше

ХВИЛЮЄТЕСЬ ЩОДО ПРОБЛЕМ ІЗ ЗОРОМ?

Дізнайтесь про всі стани, симптоми і захворювання очей, які можуть вплинути на Ваш зір. Дізнайтесь як запобігти, або як лікувати їх, щоб зберегти Ваші очі здоровими.

Прочитайте більше

РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ ВАС